Сучасна шафа-купе для зручного зберігання WENECJA Szynaka

/ 28 july 2023 0 comments

Wenecja 01 Szynaka – це шафа-купе з двома розсувними дверима, яка стане елегантним та функціональним доповненням будь-якої спальні чи гардеробної. Шафа належить до модульної системи Венеція ШИНАКА, що дозволяє легко комбінувати інші модулі для створення сучасного інтер'єру.

Szynaka WENECJA Шафа-купе в інтер'єрі

Szynaka WENECJA шафа-купе в інтер'єрі

Завдяки своїм розмірам (183 х 202 х 60 см), Wenecja 01 забезпечує достатньо простору для зберігання одягу, взуття та аксесуарів, також додатково оснащується двома полицями, що створюють більше можливостей для організації речей. Колір корпусу виконаний у чистому білому відтінку, тоді як фасад має комбінацію білого та теплого відтінку дуб сонома, створюючи стильний контрастний вигляд.

Szynaka WENECJA Шафа-купе: наповнення

Szynaka WENECJA шафа-купе: варіанти наповнення

Шафа-купе Wenecja 01 виготовлена з якісної ДСП, що гарантує її міцність і довговічність. Комплектація включає всю необхідну фурнітуру, а також інструкцію з монтажу, що робить процес збирання шафи досить простим і зручним. Додатковим бонусом є система тихого закриття дверей, яка дозволяє комфортно користуватися шафою, не турбуючи навколишніх.

Szynaka WENECJA Шафа-купе в інтер'єрі

Szynaka WENECJA шафа-купе в інтер'єрі

Обираючи шафу-купе Wenecja 01 Szynaka ви зможете насолоджуватися зручним ергономічним простором для зберігання, а також прикрасите приміщення чудовим дизайном її фасадів.

Вверх