Шафа-вітрина в інтер'єрі сучасної вітальні

/ 10 april 2023 0 comments

Купуючи шафу-вітрину Ви отримуєте функціональний предмет інтер'єру, здатний зберігати на своїх полицях досить велику кількість предметів, маючи при цьому компактні габарити. Вітрини додають естетики у вітальню, ефектно обрамляючи предмети, красиво розставлені за склом.

Szynaka COUNTRY вітрина

Szynaka COUNTRY вітрини до зали

Оберіть з домашньої колекції кілька улюблених предметів декору чи посуду для особливих подій, склавши на їх основі певну подобу музейної композиції. Ціна обраних вами предметів має другорядне значення, оскільки важливо підібрати зразки, що ефектно гармонують з навколишньою обстановкою вітальні. Якщо ви вирішили виставити у вітрині вироби з кольорового скла, зупиніть вибір на відтінках кольорів, присутніх у оформленні приміщення. Не обов'язково робити акцент на ключових предметах інтер'єру. Достатньо зловити відповідний тон у штори, диванної подушки або предмета декору.

Szynaka DESJO вітрина

Szynaka DESJO вітрина

Справжньою знахідкою вітрина виявиться для людей, які часто подорожують світом і привозять із собою сувеніри з різних куточків нашої планети. Особливо ефектно та гармонійно все це доповнить вітальню, оформлену в етнічному стилі. До розміщення предметів варто підійти з обережністю та ретельністю. Хаотичне та непродумане розташування декору не дозволить передати дух мандрівок. Створити оригінальну виставку та грамотно поєднати між собою всі сувеніри допоможе невеликий глобус.

У вітрині свого домашнього кабінету чи офісу доцільно розставити вироби, що вказують на солідний статус. Це можуть бути спеціальні бізнес-сувеніри, колекційні моделі транспортних засобів, фотоальбоми, подарункові екземпляри книг.

Szynaka LATINA вітрина

Szynaka LATINA вітрина

На сучасному ринку представлені як прямі, так і кутові модифікації меблів, що відрізняються між собою габаритами: є як невеликі моделі, висотою близько півметра, так і вироби, що сягають стелі. Ширина більшості такої продукції невелика. Найчастіше у продажу можна зустріти шафи-вітрини стандартної прямокутної форми.

Szynaka MONTENEGRO вітрина

Szynaka MONTENEGRO вітрина

При виробництві цих інтер'єрних предметів може використовуватись пластмаса, ДСП, МДФ, а також натуральне дерево. Перший варіант дуже дешевий, але при цьому страждає якість, естетичність і навіть функціональність. Розмістити в ньому дорогий посуд чи коштовні сувеніри вам навряд чи вдасться. ДСП – це більш привабливий, але також бюджетний варіант. Якщо ви бажаєте підкреслити ексклюзивність дизайну вітальні та встановити меблі елітного рівня, зупиніть вибір на вітринах, виготовлених із МДФ або масиву натурального дерева.

Szynaka MOSAIC вітрина

Szynaka MOSAIC вітрина

Полиці вітрин найчастіше виготовляються із скла. Дуже ефектно і стильно виглядають моделі із дзеркальними полицями. Особливо актуальним дзеркальне наповнення виявиться для дерев'яних меблів. Дзеркальною можна зробити також задню стінку. Це візуально розширить обсяг, завдяки чому здаватиметься, що на полицях набагато більше предметів, ніж насправді. Такий ефект створить і правильно підібрана внутрішня підсвітка.

Тепер ви знаєте, як обрати шафу-вітрину і на які нюанси варто звернути особливу увагу.

Вверх