Комод для спальні з колекції Szynaka WENECJA

/ 15 september 2023 0 comments

Wenecja 06 Szynaka – дводверний комод з чотирма шухлядами, що може бути чудовим доповненням до шафи для зберігання білизни та аксесуарів або навіть заміною шафи в спальні. Комод 06 належить до модульної системи Венеція ШИНАКА, що дозволяє легко комбінувати модулі між собою для створення сучасного інтер'єру.

Szynaka WENECJA Комод 06

Szynaka WENECJA комод

Завдяки своїм розмірам (145 х 90 х 38 см), Wenecja 06 забезпечує достатньо простору для зберігання. Колір корпусу виконаний у чистому білому відтінку, тоді як фасад має комбінацію білого та теплого відтінку дуб сонома, створюючи стильний контрастний вигляд.

Szynaka WENECJA Комод 06

Szynaka WENECJA комод в інтер'єрі

Комод Wenecja 06 виготовлений з якісної ДСП, що гарантує його міцність і довговічність. Комплектація включає всю необхідну фурнітуру, а також інструкцію з монтажу, що робить процес збирання досить простим і зручним. Додатковим бонусом є система тихого закриття дверей, яка дозволяє комфортно користуватися комодом, не турбуючи навколишніх.

Обираючи комод 06 Wenecja Szynaka ви зможете насолоджуватися зручним предметом меблів, а також прикрасите приміщення спальної кімнати чудовим дизайном його фасадів.

Вверх