Дизайнерські меблі для їдальні Desjo від Szynaka

/ 28 april 2023 0 comments

Не потрібно звертатись до майстра, щоб замовити дизайнерські меблі – можна зібрати свій, унікальний комплект з модулів колекції SZYNAKA DESJO і максимально точно втілити у життя мрію про стильну сучасну їдальню з якісних матеріалів із застосуванням останніх розробок меблевої індустрії.

Меблі для їдальні Szynaka DESJO

Desjo виділяється унікальним деревним малюнком відтінку дуб сан ремо з включенням серцевин, променів та благородних подряпинок. Привертає увагу також актуальний мінімалістичний акцент у вигляді 3D різьблення на фасадах з функцією ручок для відкривання.

Меблі для їдальні Szynaka DESJO

Обідній стіл є важливою частиною будь-якої їдальні, і серія Desjo пропонує зручну розкладну модель шириною 90 см, що розкладається від 136 до 210 см та може збирати доволі велику компанію разом. Особливою прикрасою їдальні стануть вітрини із загартованим тонованим в коричневий відтінок склом Antisol з можливістю встановки внутрішньої підсвітки скляних полиць.

Меблі для їдальні Szynaka DESJO

Меблі розроблені таким чином, щоб забезпечити достатньо місця для зберігання, залишаючи їдальню елегантною і стильною зовні. Універсальне колірне оформлення дозволяє створити інтер'єр в будь-якому стилі, в залежності від того, яка атмосфера облаштування вам близька. Обирайте колекцію SZYNAKA DESJO та насолоджуйтесь кожною миттю у своїй новій затишній їдальні.

Вверх