Двоспальне ліжко з м'яким узголів'ям та скляним декором PORTI SZYNAKA

/ 19 october 2023 0 comments

Сьогодні класичний інтер'єр спальні вимагає високої якості та стилю меблів, а ліжко, до того ж, має бути максимально комфортним. Бренд SZYNAKA випускає чудову двоспальну модель з м'яким узголів'ям, що входить до модульної системи PORTI та є яскравим прикладом вишуканого дизайну і неперевершеної якості виконання.

Ліжко PORTI SZYNAKA у кольорі «дуб античний»

Ліжко PORTI 76 доступне в двох кольорах на вибір: дуб античний або дуб шоколадний. Обидва варіанти надають спальні особливого шарму та теплоти, роблячи її затишною та стильною.

Узголів'я ліжка PORTI SZYNAKA у кольорі «дуб античний»

Корпус ліжка виготовлений із ДСП, ламінованої натуральним шпоном дуба. Дерев'яна основа під матрац розміром 160×200 см забезпечує відмінну підтримку та комфорт під час сну. Узніжжя прикрашене фрезерованою дерев'яною частиною з окантовкою із чорного загартованого скла. Ця деталь надає ліжку неповторний вигляд та робить його центральним елементом в спальні.

Оббивка узголів'я ліжка PORTI SZYNAKA у кольорі «дуб античний»

Узголів'я оббите матеріалом, що додає комфорту та приємних відчуттів під час користування ліжком. Для варіанту в кольорі дуб античний використовується тканина CARABU 60 бежевого кольору, для версії ліжка в кольорі дуб шоколадний доступна тканина CARABU 33 чорного кольору. Це дозволяє вам підібрати ліжко, яке ідеально впишеться в дизайн вашої спальні та виразить вашу індивідуальність.

Декор ліжка PORTI SZYNAKA у кольорі «дуб античний»

Для доповнення ліжка іншими меблям для спальні можна обрати їх в повній колекції для дому Шинака Порті та зібрати унікальний гарнітур насиченого деревного відтінку в класичному стилі.

Ліжко PORTI SZYNAKA у кольорі «дуб античний»

Вверх